Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Weight | 220 g |
| Base diameter | 4 cm |
| Product color | Black |
| Materials | Aluminium |
| Annex | 1/4" |
| Head type for tripods | Ball |
| Maximum weight (capacity) | 4 kg |
| Level with integrated bubble | No |
| Front inclination angle | -90 - 90° |
| Lateral tilt angle | -90 - 90° |
| Panoramic rotation | 360° |
| Closure | Yes |
| Operating temperature range | -30 - 60 °C |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3FB500F916
Brand: Novoflex
Reference: 6EAEBA6472
Brand: Novoflex
Reference: DB1CBC21FE
Brand: Kaiser
Reference: 7841EE9AF4
Brand: Manfrotto
Reference: 80572E95BA
Brand: Manfrotto
Reference: 126B58D923
Brand: Manfrotto
Reference: B4ACD4344C
Brand: Manfrotto
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: F1DDEA16D3
Brand: Gitzo
Reference: 74D3434769
Brand: Novoflex
Reference: E8893CD40F
Brand: Rollei
Reference: FED93E6B0F
Brand: Novoflex
Reference: 78F2D4B21E
Brand: Joby
check_circle
check_circle