- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 205 Sanitizable Desk Mat, Gray, Monochromatic, Recycled polyethylene terephthalate (rPET), Rubber, Non-slip base
| Product color | Gray |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wrist rest | No |
| Material | Recycled polyethylene terephthalate (rPET), Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Protection features | Spill resistant |
| Width | 27.6" (700 mm) |
| Depth | 11.8" (300 mm) |
| Thickness | 0.0787" (2 mm) |
| Weight | 10.4 oz (295 g) |
| Height | 0.0787" (2 mm) |
| Package width | 2.56" (65 mm) |
| Package depth | 2.56" (65 mm) |
| Package height | 13.4" (340 mm) |
| Package weight | 2.33 oz (66 g) |
| Sustainability certificates | Global Recycled Standard (GRS) |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Country of origin | Vietnam, Taiwan |
| Sustainability compliance | Yes |
| UNSPSC-code | 43211708 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BDE4E766
Brand: HP
Reference: 8BD12E9C
Brand: InLine
Reference: F6100D41
Brand: InLine
Reference: 0B60FC21
Brand: InLine
Reference: 7DE8D448
Brand: InLine
Reference: 9731D252
Brand: InLine
Reference: 6495DA95
Brand: InLine
Reference: 3B214F5FC5
Brand: Wacom
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5A4C0622
Brand: InLine
Reference: D265D5AD
Brand: InLine
Reference: 445AE64F
Brand: InLine
Reference: BEB01F20
Brand: InLine
Reference: 2599A2A0
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
HP 205 Sanitizable Desk Mat, Gray, Monochromatic, Recycled polyethylene terephthalate (rPET), Rubber, Non-slip base
check_circle
check_circle