Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 105 Sanitizable Mouse Pad, Gray, Monochromatic, Polyester, Rubber
| Product color | Gray |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Gaming mouse pad | No |
| Wrist rest | No |
| Material | Polyester, Rubber |
| Width | 9.06" (230 mm) |
| Depth | 7.87" (200 mm) |
| Thickness | 0.0787" (2 mm) |
| Weight | 2.4 oz (68 g) |
| Height | 0.0787" (2 mm) |
| Package width | 8.66" (220 mm) |
| Package depth | 9.45" (240 mm) |
| Package weight | 1.59 oz (45 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3F8B6D11
Brand: HP
Reference: 0BC77A9E5F
Brand: Wacom
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D265D5AD
Brand: InLine
Reference: BDE4E766
Brand: HP
Reference: 2599A2A0
Brand: HP
Reference: 0B60FC21
Brand: InLine
Reference: 8BD12E9C
Brand: InLine
Reference: 5A4C0622
Brand: InLine
Reference: 8A3E9F91
Brand: InLine
Reference: 7EA5E89D
Brand: HP
Reference: E3594962
Brand: InLine
Reference: E5D64660
Brand: InLine
Reference: 445AE64F
Brand: InLine
Reference: 6495DA95
Brand: InLine
HP 105 Sanitizable Mouse Pad, Gray, Monochromatic, Polyester, Rubber
check_circle
check_circle