- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
4smarts 541035, Custodia a libro, Apple, iPad 10.9 10th Gen. (2022)/A2696, A2757, A2777, A3162, 27,7 cm (10.9"), 260 g
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,7 cm (10.9") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Materiali | Poliuretano termoplastico (TPU) |
| Colore principale del prodotto | Nero |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad 10.9 10th Gen. (2022)/A2696, A2757, A2777, A3162 |
| Tipo di chiusura | Chiusura magnetica |
| Anello elastico per penna | Sì |
| Funzioni di protezione | Scratch resistant |
| Funzione sveglia/sonno automatica | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Larghezza | 250 mm |
| Profondità | 320 mm |
| Altezza | 19 mm |
| Peso | 260 g |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Peso dell'imballo | 390 g |
| Non contiene | Plastica |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F591988722
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E0B87BB303
Brand: Pipetto
Reference: F62075D9BC
Brand: Urban Armor Gear
Reference: 68465FF0A4
Brand: Samsung
Reference: 07180F05AA
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FFC50B7AB0
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 072DBEAB66
Brand: Pipetto
Reference: FBF562A7C9
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 84EC5B222B
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1F6E4F7CC7
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9347FA3BE0
Brand: Gecko Covers
Reference: 32D4A8DF69
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4186AEE254
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 20339EB840
Brand: Tucano
Reference: BB363715EF
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD9A18A1FB
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
4smarts 541035, Custodia a libro, Apple, iPad 10.9 10th Gen. (2022)/A2696, A2757, A2777, A3162, 27,7 cm (10.9"), 260 g
check_circle
check_circle