Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Banner
Logitech Rugged Folio, QWERTZ, German, 0.709" (1.8 cm), 0.0472" (1.2 mm), Apple, iPad (10th gen) Model: A2696, A2757, A2777
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard language | German |
| Pointing device | No |
| Numeric keypad | No |
| Hot keys | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Key pitch | 0.709" (1.8 cm) |
| Key travel distance | 0.0472" (1.2 mm) |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad (10th gen) Model: A2696, A2757, A2777 |
| Product color | Graphite |
| Cover | Yes |
| Backlight | No |
| Protection features | Splash proof |
| Pen holder | Yes |
| Connectivity technology | Docking |
| Device interface | Smart Connector |
| Power source | Dock |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Width | 7.68" (195 mm) |
| Depth | 0.787" (20 mm) |
| Height | 10.1" (256 mm) |
| Weight | 20.1 oz (570 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C0A7F0D98C
Brand: Samsung
Reference: C86DAA76FA
Brand: HMD
Reference: 13B29340FA
Brand: Apple
Reference: 7613161B22
Brand: Tucano
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DC2C392681
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 84EC5B222B
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8F370993A9
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7443713F75
Brand: Tucano
Reference: F1420D2E3A
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 78A9C78509
Brand: STM
Reference: 6EAF867723
Brand: UAG
Reference: 6F7863245A
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1550AAEDA8
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FECBB66B69
Brand: UAG
Reference: BE9105E08F
Brand: Apple
Reference: 068A5193
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Logitech Rugged Folio, QWERTZ, German, 0.709" (1.8 cm), 0.0472" (1.2 mm), Apple, iPad (10th gen) Model: A2696, A2757, A2777
check_circle
check_circle