Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Banner
Samsung EF-BX810PBEGWW, Cover, Samsung, Galaxy Tab S9+, 12.4", 15.2 oz (432 g)
| Maximum screen size | 12.4" |
| Case type | Cover |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in speaker(s) | No |
| Stand mode | Yes |
| Compatibility | Galaxy Tab S9+ |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant |
| Built-in battery | No |
| Width | 8.33" (211.5 mm) |
| Depth | 0.28" (7.1 mm) |
| Height | 11.3" (287 mm) |
| Weight | 15.2 oz (432 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2253906984
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 006A181F25
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EF6CE63893
Brand: Apple
Reference: 2455FDEE
Brand: Microsoft
Reference: 2E515CE6EE
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 541510C178
Brand: Pipetto
Reference: 89E1DBFE
Brand: Microsoft
Reference: 5F860D2E9A
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EBD921F9E8
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6125016513
Brand: Pipetto
Reference: 61736325
Brand: Microsoft
Reference: 1550AAEDA8
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6533D1E6B7
Brand: Urban Armor Gear
Reference: C86DAA76FA
Brand: HMD
Reference: 5E0F2C1B
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4046C76E35
Brand: UAG
Samsung EF-BX810PBEGWW, Cover, Samsung, Galaxy Tab S9+, 12.4", 15.2 oz (432 g)
check_circle
check_circle