Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 16/12 |
| Type of lens | Wide-angle zoom lens |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0.19 m |
| Maximum opening | 2,8 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Opening range (F-F) | 2,8 - 22 |
| Adjustment focusing | Car/Manual |
| Focal length | 17 - 70 mm |
| Compatible brands | Sony |
| Automatic focusing | Yes |
| Manual focus | Yes |
| Product color | Black |
| Diameter | 7,46 cm |
| Filter size | 6,7 cm |
| Length | 119,3 mm |
| Weight | 525 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4416D8E02C
Brand: Hama
Reference: 3B835C3599
Brand: Fujifilm
Reference: D2640D4A39
Brand: Sigma
Reference: B4230FF130
Brand: Fujifilm
Reference: 4DBC2D97FE
Brand: Fujifilm
Reference: 52478E9087
Brand: Heliopan
Reference: FBD9937A5C
Brand: ZEISS
Reference: BF4A54197B
Brand: Hama
Reference: 8C1B5426EF
Brand: Fujifilm
Reference: 8165CF988A
Brand: Fujifilm
Reference: 9732338507
Brand: Fujifilm
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2B30D95916
Brand: Hama
Reference: ED76DF3F69
Brand: Sony
Reference: 6F07AC335B
Brand: Sony
Reference: A0175DC8D4
Brand: Sony
check_circle
check_circle