Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 10/8 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0.108 m |
| Maximum opening | 3,5 |
| Objective mounting interface | Sony AND |
| Opening range (F-F) | 3,5 - 22 |
| Fixed focal length | 2,4 cm |
| Number of diamond blades | 7 |
| Compatible brands | Sony |
| Product color | Black |
| Visual angle | 84,1° |
| Diameter | 6,4 cm |
| Filter size | 5.5 cm |
| Length | 50,8 mm |
| Weight | 230 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 87F080E206
Brand: Hama
Reference: 6D4DF2639A
Brand: Carl Zeiss
Reference: 0CFDE56433
Brand: Sigma
Reference: D19F61E840
Brand: B+W
Reference: 3237611614
Brand: Sony
Reference: 55029F1554
Brand: Fujifilm
Reference: 9451CF9BBA
Brand: B+W
Reference: ED073E4D2C
Brand: Voigtländer
Reference: FDCB3F986C
Brand: Hama
Reference: 44010DEC31
Brand: Fujifilm
Reference: 4E618457BF
Brand: Manfrotto
check_circle
check_circle