Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 22/16 |
| Type of lens | Ultra zoom lens |
| Minimum opening number | 29 |
| Maximum opening | 5 |
| Objective mounting interface | L mount |
| Opening range (F-F) | 5 - 29 |
| Adjustment focusing | Car/Manual |
| Focal length | 100 - 400 mm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Compatible brands | Universal |
| Product color | Black |
| Diameter | 8,6 cm |
| Filter size | 6,7 cm |
| Length | 197,2 mm |
| Weight | 1,14 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9B19221C1E
Brand: Sony
Reference: 234C83D34C
Brand: Sony
Reference: 78F8F5C18C
Brand: Dorr
Reference: FD6B9F2F06
Brand: Hama
Reference: 52478E9087
Brand: Heliopan
Reference: AE90023424
Brand: B+W
Reference: 37F780CEA4
Brand: Hama
Reference: 73B0EFE29E
Brand: Sony
Reference: 57A53CB4F3
Brand: Pentax
Reference: 216106CF0A
Brand: Sony
Reference: 66D6B257BD
Brand: Olympus
Reference: 133E679DA0
Brand: Olympus
Reference: AC6AAA4B45
Brand: Olympus
Reference: 45B4F4154C
Brand: Sony
Reference: 4E91D1C961
Brand: Sony
Reference: 5D2A667992
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle