Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 13/8 |
| Type of lens | Standard objectives |
| Minimum opening number | 16 |
| Minimum focus distance | 0,4 m |
| Maximum opening | 1,4 |
| Objective mounting interface | L mount, Leica L |
| Opening range (F-F) | 1,4 - 16 |
| Fixed focal length | 5 cm |
| Number of diamond blades | 9 |
| Compatible brands | Leica |
| Automatic focusing | Yes |
| Manual focus | Yes |
| Maximum magnification | 5,6x |
| Product color | Black |
| Visual angle | 46,8° |
| Diameter | 8,54 cm |
| Filter size | 7,7 cm |
| Length | 99.9 mm |
| Weight | 815 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: AB35D4F339
Brand: Cokin
Reference: 1FCC812AE4
Brand: B+W
Reference: 8F646318AE
Brand: Pentax
Reference: C3CA7981B0
Brand: Sony
Reference: 599CC8FC27
Brand: B+W
Reference: 0BFFB70613
Brand: ZEISS
Reference: 85B42E9052
Brand: Sony
Reference: B7614B0A41
Brand: Cokin
Reference: 66046A52FA
Brand: B+W
Reference: E464885DFB
Brand: Pentax
Reference: DCC5AC874C
Brand: Hama
Reference: 1D6DD5ADCE
Brand: Pentax
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 917C4F3784
Brand: Pentax
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 29BF407832
Brand: Fujifilm
Reference: 9AC8F16D69
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle