Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | SLR |
| Slow structure | 8/6 |
| Type of lens | Objective |
| Minimum opening number | 4 |
| Minimum focus distance | 0,18 m |
| Maximum opening | 22 |
| Objective mounting interface | Pentax KA |
| Horizontal lens viewing angle | 8 |
| Fixed focal length | 1,5 cm |
| Number of diamond blades | 7 |
| Automatic focusing | Yes |
| Maximum magnification | 0.15x |
| Paralude | Yes |
| Materials | Aluminium |
| Product color | Black |
| Type of assembly | Bayonet |
| Diameter | 6,3 cm |
| Filter size | 4,9 cm |
| Length | 39,5 mm |
| Weight | 189 g |
| Bag included | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 399BCE3B99
Brand: B+W
Reference: EC5058E669
Brand: Olympus
Reference: 413C86DD60
Brand: Olympus
Reference: 3237611614
Brand: Sony
Reference: 726679747E
Brand: Hama
Reference: 57B81C7367
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0350439041
Brand: ZEISS
Reference: 470CD0484D
Brand: Dorr
Reference: DF794FEF19
Brand: Novoflex
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6D4DF2639A
Brand: Carl Zeiss
Reference: AC204561CC
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2BC71FBF2F
Brand: Sony
Reference: 2B30D95916
Brand: Hama
Reference: 3C092B5EF9
Brand: Fujifilm
check_circle
check_circle