Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Component for | MILK |
| Slow structure | 16/12 |
| Minimum opening number | 22 |
| Minimum focus distance | 0,35 m |
| Maximum opening | 4 |
| Opening range (F-F) | 4 - 22 |
| Focal length | 16 - 80 mm |
| Compatible brands | Fujifilm |
| Maximum magnification | 0.25 |
| Product color | Black |
| Diameter | 7,83 cm |
| Filter size | 7.2 cm |
| Length | 131.5 mm |
| Weight | 440 g |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 568AC2815A
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F35A21FB77
Brand: Tamron
Reference: 5CC3029578
Brand: Cokin
Reference: E7E3409F1C
Brand: B+W
Reference: CE0D382414
Brand: Sigma
Reference: ACA3D75D69
Brand: Sony
Reference: 72395E064D
Brand: Sony
Reference: 252E295F5B
Brand: Olympus
Reference: 049B116C91
Brand: B+W
Reference: AC6AAA4B45
Brand: Olympus
Reference: ED76DF3F69
Brand: Sony
Reference: 08370A62F6
Brand: Olympus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
check_circle
check_circle