Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Mesh Set 4200, Red, White, 2x2/4x4, Network repeater, Power, WLAN, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6E (802.11ax)
| Product color | Red, White |
| Antenna type | 2x2/4x4 |
| Product type | Network repeater |
| LED indicators | Power, WLAN |
| Reset button | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max) | 4200 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Security algorithms | WPA2, WPA3 |
| WPS push button | Yes |
| Power consumption (typical) | 9 W |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 5.71" (145 mm) |
| Height | 7.48" (190 mm) |
| Quick installation guide | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0B6F2DC0
Brand: Lancom
Reference: 7A8A3F0646
Brand: Aruba
Reference: BEE9B074
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F73862D1
Brand: D-Link
Reference: F5AE0B74
Brand: TP-Link
Reference: 39E0F468
Brand: Intel
Reference: FBA2F620
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6F529307
Brand: Aruba
Reference: 26725800
Brand: StarTech.com
Reference: EF6A5EF1
Brand: InLine
Reference: 5B0A0051
Brand: TP-Link
Reference: 39DBB3E4
Brand: Fujitsu
Reference: 47A3584B45
Brand: Synology
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 689C213BE3
Brand: ZyXEL
Reference: E95DA3D73B
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 606EF60C
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Mesh Set 4200, Red, White, 2x2/4x4, Network repeater, Power, WLAN, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 6E (802.11ax)
check_circle
check_circle