- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51129A, PCIe, SFP, Male, PCIe 2.1, Passive, China
| Host interface | PCIe |
| Output interface | SFP |
| Host interface gender | Male |
| Expansion card standard | PCIe 2.1 |
| Internal | Yes |
| Cooling type | Passive |
| Country of origin | China |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6, Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4, Linux Kernel 5.10, Linux Kernel 5.11, Linux Kernel 5.12, Linux Kernel 5.13, Linux Kernel 5.14, Linux Kernel 5.15, Linux Kernel 5.19, Linux Kernel 5.4, Linux Kernel 5.8, Linux Kernel 5.9, Linux Kernel 6.2 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 0.0504" (1.28 mm) |
| Height | 4.53" (115 mm) |
| Weight | 4.41 lbs (2 kg) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 5.91" (150 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 1.45 oz (41 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 4.72 x 0.0504 x 4.53" (120 x 1.28 x 115 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0317AE98
Brand: Netgear
Reference: 0889115F
Brand: Lancom
Reference: BA1C995E4B
Brand: ZyXEL
Reference: 2296EA81
Brand: Netgear
Reference: 6F3AA76739
Brand: TP-Link
Reference: C4AC1750
Brand: TP-Link
Reference: 9AA29CAA
Brand: HPE
Reference: D00467D5
Brand: StarTech.com
Reference: C936FC91
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 08FC4296
Brand: InLine
Reference: 50622014
Brand: TP-Link
Reference: 90516CEC
Brand: UbiQuiti
Reference: B792EB3FBB
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 89693E7D
Brand: HPE
Reference: 4ED1EE55
Brand: TP-Link
InLine 51129A, PCIe, SFP, Male, PCIe 2.1, Passive, China
check_circle
check_circle