- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69995I, RJ-45, RJ-45, 5.91" (0.15 m), Silver
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Cable length | 5.91" (0.15 m) |
| Product color | Silver |
| Weight | 1.45 oz (41 g) |
| Package width | 3.94" (100 mm) |
| Package depth | 5.51" (140 mm) |
| Package height | 0.827" (21 mm) |
| Package weight | 1.45 oz (41 g) |
| Package volume | 300 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 15E4233F
Brand: StarTech.com
Reference: 4E6E921A
Brand: TP-Link
Reference: 4A745F5EC1
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A1F9D6A5
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9D230D19FA
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0C291900
Brand: UbiQuiti
Reference: AA3F12AF
Brand: LevelOne
Reference: 40CF4FE1
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4FDEDFB6
Brand: Netgear
Reference: 773153F8
Brand: InLine
Reference: AC16AA4F43
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D0712A8E
Brand: Lancom Systems
Reference: 0317AE98
Brand: Netgear
Reference: D9BBAB5E
Brand: StarTech.com
Reference: 8C845090
Brand: Intel
Reference: 2C673EAE
Brand: HPE
InLine 69995I, RJ-45, RJ-45, 5.91" (0.15 m), Silver
check_circle
check_circle