Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Equip 625416, 393.7" (10 m), Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Beige
| Cable length | 393.7" (10 m) |
| Cable standard | Cat6 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Product color | Beige |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable shape | Round |
| Conductor type | Stranded |
| Conductor material | Copper-clad aluminum (CCA) |
| Cabling technology | 10GBase-T |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Networking standards | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG wire size | 26/7 |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Frequency | 250 MHz |
| Molded cable boot | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Country of origin | China |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS |
| Certification | ISO/IEC 11801, EN 50173 |
| Width | 0.328" (8.34 mm) |
| Depth | 0.46" (11.7 mm) |
| Height | 393.7" (10000 mm) |
| Outer diameter | 0.197" (5 mm) |
| Weight | 7.87 oz (223 g) |
| Package width | 8.66" (220 mm) |
| Package depth | 1.57" (40 mm) |
| Package height | 10.2" (260 mm) |
| Package weight | 6.35 oz (180 g) |
| Package type | Polybag |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Master (outer) case width | 14.6" (370 mm) |
| Master (outer) case length | 13.4" (340 mm) |
| Master (outer) case weight | 33.5 lbs (15.2 kg) |
| Master (outer) case height | 18.9" (480 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 773153F8
Brand: InLine
Reference: 69D3E2F9F2
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F136743869
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 65CAB9DB7D
Brand: Lancom Systems
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F1F881DE
Brand: Lancom Systems
Reference: 70EE3FE588
Brand: TP-Link
Reference: 07A94646
Brand: LevelOne
Reference: D3F9E9B1CE
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8C2B1BD4
Brand: Lancom
Reference: 6187EBD7
Brand: Lenovo
Reference: FC2184E2DC
Brand: Good Connections
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 76C0E4B5
Brand: Intellinet
Reference: 4DA2A52B
Brand: HPE
Reference: 1BDAF224
Brand: TP-Link
Reference: E94D63CA4A
Brand: Ubiquiti Networks
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E9554C2716
Brand: UbiQuiti
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Equip 625416, 393.7" (10 m), Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Beige
check_circle
check_circle