- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
ASUS ROG Harpe Ace Mini, Ambidextrous, Optical, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, 42000 DPI, White
| Purpose | Gaming |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 42000 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons durability (million clicks) | 100 |
| Polling rate | 8000 Hz |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product color | White |
| Ergonomic design | Yes |
| Illumination | Yes |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Power source | Batteries/Cable |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 1.5 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 1.5 W |
| USB Power Delivery | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Width | 4.61" (117 mm) |
| Depth | 2.48" (63 mm) |
| Height | 1.46" (37 mm) |
| Weight | 1.73 oz (49 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| AC adapter included | No |
| Package width | 6.26" (159 mm) |
| Package depth | 4.29" (109 mm) |
| Package height | 2.95" (75 mm) |
| Package weight | 8.29 oz (235 g) |
| Package type | Box |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| User guide | Yes |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 2E330EEE
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B156A07C
Brand: Microsoft
Reference: F66DE507
Brand: Logitech
Reference: 0C42ECAE
Brand: Logitech
Reference: 7BC02870
Brand: Logitech
Reference: 1D9EF5B9
Brand: Cherry
Reference: FCEA198727
Brand: Satechi
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B6CBD536
Brand: Lenovo
Reference: 61CE0DA49C
Brand: Asus
Reference: 972F75E0
Brand: Apple
Reference: 480EEA04
Brand: Wacom
Reference: D5C1DFE1
Brand: Logitech G
Reference: AD0D36B2
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BCF64BE1
Brand: Logitech
Reference: 6C760698
Brand: Logitech
Reference: FEA82B85
Brand: Cherry XTRFY
ASUS ROG Harpe Ace Mini, Ambidextrous, Optical, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, 42000 DPI, White
check_circle
check_circle