- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
ASUS ROG Harpe II Ace, Right-hand, Optical, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 42000 DPI, White
| Purpose | Gaming |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 42000 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Number of programmable buttons | 2 |
| Buttons durability (million clicks) | 100 |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Polling rate | 8000 Hz |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Form factor | Right-hand |
| Product color | White |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Illumination | Yes |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Power source | Batteries/Cable |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Rechargeable | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life (max) | 101 h |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Width | 4.96" (126.1 mm) |
| Depth | 2.52" (63.9 mm) |
| Height | 1.56" (39.7 mm) |
| Weight | 1.69 oz (48 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.22" (158 mm) |
| Package depth | 4.29" (109 mm) |
| Package height | 2.99" (76 mm) |
| Package weight | 13.1 oz (370 g) |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B7ADD329
Brand: Logitech
Reference: 90D0A8CA
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B796FBB1
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 99081490
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DA64CD7B
Brand: Logitech
Reference: BDEEBBE8
Brand: HP
Reference: C4343270
Brand: Logitech
Reference: 782G9FC7FMAG
Brand: Logitech
Reference: D5C1DFE1
Brand: Logitech G
Reference: 76FD011C
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C2FD5CC6
Brand: Cherry
Reference: FD6C3194
Brand: Cherry
Reference: C4C4A977
Brand: Cherry
Reference: 336C17F6
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8DA3FCFA
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7EA38CD2
Brand: Cherry XTRFY
ASUS ROG Harpe II Ace, Right-hand, Optical, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 42000 DPI, White
check_circle
check_circle