Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Wired Desktop 320K Keyboard, Full-size (100%), Wired, USB, Membrane, Black
| Recommended usage | Office |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Numeric keypad | Yes |
| Country of origin | China |
| Backlight | No |
| Product color | Black |
| Island-style keyboard | Yes |
| HP segment | Business |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Power source type | USB |
| USB Type-C charging port | No |
| Mouse included | No |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 50 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 16.8 x 4.37 x 0.657" (426.2 x 110.9 x 16.7 mm) |
| Keyboard weight | 14.6 oz (413 g) |
| Weight | 15.9 oz (450 g) |
| Package width | 17.5" (445 mm) |
| Package depth | 5.91" (150 mm) |
| Package height | 0.984" (25 mm) |
| Package weight | 20.1 oz (570 g) |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC adapter included | No |
| Warranty card | Yes |
| Depth | 4.37" (110.9 mm) |
| Height | 0.657" (16.7 mm) |
| Width | 16.8" (426.2 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E1B1FD80
Brand: Contour Design
Reference: 337CA078
Brand: Logitech
Reference: F2DC35AA
Brand: Dell
Reference: BAF215AC
Brand: Contour Design
Reference: 67F7E7F3
Brand: Logitech
Reference: 4F8AB880
Brand: HP
Reference: 8A2A7FD515
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DBFDF0F2
Brand: Apple
Reference: 91AAAD03
Brand: Logitech
Reference: 067F5EC9
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0C5FBB7C
Brand: Cherry
Reference: 4AD2580B
Brand: Dell
Reference: 54CB69F5F1
Brand: Razer
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5772953
Brand: Logitech G
Reference: E29A4922
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B7C78A0B
Brand: Cherry
HP Wired Desktop 320K Keyboard, Full-size (100%), Wired, USB, Membrane, Black
check_circle
check_circle