Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Zebra Z-Ultimate 2500T, White, Roll, Thermal transfer, Permanent, Zebra, 2.99" (7.6 cm)
| Product color | White |
| Format | Roll |
| Print technology | Thermal transfer |
| Adhesive type | Permanent |
| Brand compatibility | Zebra |
| Label width | 2.99" (7.6 cm) |
| Label height | 0.984" (2.5 cm) |
| Maximum roll diameter | 5" (12.7 cm) |
| Core diameter | 3" (7.62 cm) |
| Package weight | 26.1 oz (740 g) |
| Labels per pack | 2000 pc(s) |
| Rolls per pack | 2 |
| Labels per roll | 1000 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B6C70728
Brand: StarTech.com
Reference: 75C690A0
Brand: StarTech.com
Reference: AE72947F
Brand: Belkin
Reference: D9946F0A
Brand: Brennenstuhl
Reference: BE8FCAA9
Brand: InLine
Reference: 16EF024E
Brand: Digitus
Reference: E173C4DD
Brand: StarTech.com
Reference: 386557A8
Brand: Lexmark
Reference: 33469B45
Brand: StarTech.com
Reference: E7D450E7
Brand: StarTech.com
Reference: DB24F725
Brand: DeLOCK
Reference: D87B0D32
Brand: InLine
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 85C5DE9C
Brand: Digitus
Reference: 6EA11D43
Brand: InLine
Reference: C53D5A93
Brand: InLine
Zebra Z-Ultimate 2500T, White, Roll, Thermal transfer, Permanent, Zebra, 2.99" (7.6 cm)
check_circle
check_circle