- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 27656C, SFF-8643, Mini-SAS, SFF-8808, Low-profile, Black, Chrome, Green, 3.19" (81 mm), 29.5" (750 mm)
| Host interface | SFF-8643 |
| Output interface | Mini-SAS, SFF-8808 |
| Expansion card form factor | Low-profile |
| External mini-SAS ports | 1 |
| Internal | Yes |
| Product color | Black, Chrome, Green |
| Width | 3.19" (81 mm) |
| Depth | 29.5" (750 mm) |
| Height | 0.827" (21 mm) |
| Weight | 2.86 oz (81 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 6.3" (160 mm) |
| Package depth | 7.09" (180 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 3.1 oz (88 g) |
| Package volume | 500 cm³ |
| Dimensions (WxDxH) | 3.19 x 29.5 x 0.827" (81 x 750 x 21 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4E404773
Brand: InLine
Reference: 8E88CC7C
Brand: InLine
Reference: 0F6F6D8D
Brand: Datalogic
Reference: 6A9ED99D
Brand: Cooler Master
Reference: 20FE4CFE
Brand: InLine
Reference: BBE77521
Brand: StarTech.com
Reference: C24F5CCA
Brand: StarTech.com
Reference: D2076A22
Brand: InLine
Reference: 34A2EA1F
Brand: Digitus
Reference: 00C68AFF
Brand: StarTech.com
Reference: 65B79BAB
Brand: InLine
Reference: 708B9B10
Brand: Digitus
Reference: 49071F8C
Brand: InLine
Reference: 0DCFA059
Brand: InLine
Reference: FA1F0A20
Brand: InLine
Reference: 4BF00D1E
Brand: Kensington
InLine 27656C, SFF-8643, Mini-SAS, SFF-8808, Low-profile, Black, Chrome, Green, 3.19" (81 mm), 29.5" (750 mm)
check_circle
check_circle