- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33379A, Aluminum, Silver, 3.62" (9.2 cm), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 0.0394" (1 mm)
| Material | Aluminum |
| Product color | Silver |
| Fan diameter | 3.62" (9.2 cm) |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 3.54" (90 mm) |
| Height | 0.0394" (1 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 3.54 x 3.54 x 0.0394" (90 x 90 x 1 mm) |
| Weight | 0.529 oz (15 g) |
| Package width | 3.74" (95 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 0.591" (15 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package weight | 0.988 oz (28 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 359E9C24
Brand: StarTech.com
Reference: 65261693
Brand: InLine
Reference: 335C4CD3
Brand: DeLOCK
Reference: 68042BEB
Brand: StarTech.com
Reference: 1BD652D9
Brand: Belkin
Reference: 83A01828
Brand: HP
Reference: BD609495
Brand: InLine
Reference: BA401D61
Brand: DeLOCK
Reference: 734309E6
Brand: DeLOCK
Reference: FBF5FACA
Brand: StarTech.com
Reference: A1F500B8
Brand: InLine
Reference: 0B8CD0B7
Brand: Digitus
Reference: 20C52239
Brand: InLine
Reference: 1C8E6695
Brand: InLine
Reference: AAE4427C
Brand: InLine
Reference: 2D77A7EE
Brand: StarTech.com
InLine 33379A, Aluminum, Silver, 3.62" (9.2 cm), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 0.0394" (1 mm)
check_circle
check_circle