Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Panasonic Photo Lithium Battery CR-2, Batteria monouso, Nichel – oxyhydroxide (NiOx), 3 V, 850 mAh, 15,6 mm, 15,6 mm
| Tipo batteria | Batteria monouso |
| Tecnologia batteria | Nichel – oxyhydroxide (NiOx) |
| Voltaggio della batteria | 3 V |
| Capacità della batteria | 850 mAh |
| Larghezza | 15,6 mm |
| Profondità | 15,6 mm |
| Altezza | 27 mm |
| Peso | 11 g |
| Tipo | Li |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 73C31D9F
Brand: Varta
Reference: CB9388EF
Brand: Varta
Reference: 7059D556
Brand: Duracell
Reference: C82CD201
Brand: Varta
Reference: A709DBC550
Brand: Jupio
Reference: 576D4470
Brand: Varta
Reference: D1B7D7F1
Brand: Anker
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: C1CE0483E4
Brand: Jupio
Reference: D013C7A1
Brand: Anker Innovations
Reference: 76FA61FC
Brand: Varta
Reference: 23B37FA0
Brand: Varta
Reference: F52C9D32
Brand: Duracell
Reference: ABF04075
Brand: Duracell
Reference: 29EF09DBBB
Brand: Sony
Reference: A120B824C0
Brand: Manfrotto
Panasonic Photo Lithium Battery CR-2, Batteria monouso, Nichel – oxyhydroxide (NiOx), 3 V, 850 mAh, 15,6 mm, 15,6 mm
check_circle
check_circle