Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Walther Design EF050N, Cornice per foto singola, Legno, 30 x 40 cm, Rettangolare, Germania, 415 mm
| Tipo | Cornice per foto singola |
| Materiali | Legno |
| Dimensione immagine | 30 x 40 cm |
| Forma | Rettangolare |
| Paese di origine | Germania |
| Larghezza | 415 mm |
| Profondità | 20 mm |
| Altezza | 515 mm |
| Quantità per pacco | 1 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5886099830
Brand: Nielsen
Reference: EF2390573A
Brand: Walther Design
Reference: 58B7C5497B
Brand: Nielsen
Reference: 93691EECB7
Brand: Walther Design
Reference: D2275EE39D
Brand: Henzo
Reference: B779D3A5F7
Brand: Walther Design
Reference: 07D56C59A8
Brand: Nielsen
Reference: 82B73DF4F3
Brand: Walther
Reference: BF1C8137AD
Brand: Walther Design
Reference: 193BFFA6E1
Brand: Henzo
Reference: 1884F36876
Brand: Goldbuch
Reference: 3A68B30B50
Brand: Walther Design
Reference: F8D338BAAB
Brand: Kaiser
Reference: 6D43FF9401
Brand: Nielsen
Reference: 36CF188454
Brand: Walther Design
Reference: 46FE9EE47A
Brand: Walther Design
Walther Design EF050N, Cornice per foto singola, Legno, 30 x 40 cm, Rettangolare, Germania, 415 mm
check_circle
check_circle