Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Écrivez ici votre adresse e-mail et restez à jour lorsque le produit revient disponible.
Banner
Walther Design KB330H, Cornice per foto singola, Plastica, Nero, Parete, 18 x 18 cm, Quadrato
| Tipo | Cornice per foto singola |
| Materiali | Plastica |
| Colore del prodotto | Nero |
| Opzioni di posizionamento | Parete |
| Dimensione immagine | 18 x 18 cm |
| Forma | Quadrato |
| Larghezza | 19 mm |
| Profondità | 311 mm |
| Altezza | 311 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 49C5D4D832
Brand: Nielsen
Reference: 2C8CB6E38A
Brand: Walther Design
Reference: 0A6415D406
Brand: Fujifilm
Reference: 9BA715BBA5
Brand: Walther Design
Reference: 40593F1ED4
Brand: Lastolite
Reference: 9D2B8A6AC2
Brand: Walther Design
Reference: 93F1026B63
Brand: Walther Design
Reference: 97A5E821DD
Brand: Sigma
Reference: 3203C59FF3
Brand: Henzo
Reference: DD1333C64A
Brand: Walther Design
Reference: 8C29714F54
Brand: Walther Design
Reference: EA3AD34991
Brand: Walther
Reference: BC4067DFCD
Brand: Walther
Reference: 05E4349F3A
Brand: Walther Design
Reference: 99AF8BC6EF
Brand: Walther Design
Reference: 7A0D73C607
Brand: Nielsen
Walther Design KB330H, Cornice per foto singola, Plastica, Nero, Parete, 18 x 18 cm, Quadrato
check_circle
check_circle