Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Escriba aquí su dirección de correo electrónico y manténgase actualizado cuando el producto vuelva disponible.
Banner
| Materiali | Carbonio |
| Allegato | 1/4, 3/8" |
| Colore del prodotto | Nero |
| Peso massimo (capacità) | 10 kg |
| Numero di sezioni | 6 |
| Diametro della gamba | 3,2 cm |
| Peso | 450 g |
| Altezza (min.) | 39,2 cm |
| Altezza (max) | 155 cm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 40C81D2B53
Brand: Manfrotto
Reference: 420C258053
Brand: Manfrotto
Reference: D36B3376AF
Brand: Manfrotto
Reference: 01092B3172
Brand: Manfrotto
Reference: A07BFD112A
Brand: Manfrotto
Reference: 712000A9D3
Brand: Manfrotto
Reference: 7771159C02
Brand: Gitzo
Reference: 3FB500F916
Brand: Novoflex
Reference: 812343D1D5
Brand: Novoflex
Reference: 6EAEBA6472
Brand: Novoflex
Reference: 09E22F8119
Brand: Manfrotto
Reference: 62C92CC01D
Brand: Manfrotto
Reference: 79CA1B457F
Brand: Novoflex
Sirui P-326, 155 cm, 1/4, 3/8", Carbonio, Nero
check_circle
check_circle