Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Use | Digital cameras/films |
| Maximum weight (capacity) | 9 kg |
| Number of legs | 3 leg/leg |
| Product color | Black |
| Number of sections per leg | 3 |
| Assembly | 3/8" |
| Trepie head | N |
| Diameter of edge (max) | 2,92 cm |
| Materials | Coal |
| Height (max) | 170 cm |
| Height (min.) | 9 cm |
| Weight | 2 kg |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 23159ACA03
Brand: Gitzo
Reference: 40C81D2B53
Brand: Manfrotto
Reference: 8AFE784DED
Brand: Manfrotto
Reference: 0633D42780
Brand: Manfrotto
Reference: 62C92CC01D
Brand: Manfrotto
Reference: 33DF740AD0
Brand: Manfrotto
Reference: A07BFD112A
Brand: Manfrotto
Reference: C30C070E0C
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 02A8436190
Brand: Manfrotto
Reference: 5C083FF391
Brand: Manfrotto
Reference: 2E54371DC3
Brand: Walther
Reference: 80A32587BE
Brand: Novoflex
Reference: 6E8D987392
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A3C752E73A
Brand: Manfrotto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EEE961C6FF
Brand: Novoflex
check_circle
check_circle