- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
| Numero di display supportati | 1 |
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 127 cm (50") |
| Tipo di montaggio | Parete |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiale della scocca | Metallo |
| Prodotti compatibili | Samsung QB50C |
| Larghezza | 378 mm |
| Profondità | 57 mm |
| Altezza | 175 mm |
| Peso | 820 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 31DE2AB026
Brand: Hisense
Reference: DC16262E6D
Brand: Samsung
Reference: 3DF6E08E
Brand: Samsung
Reference: 31F3D1A781
Brand: Samsung
Reference: ECFE725DA7
Brand: Hisense
Reference: 30DC7A4D50
Brand: Samsung
Reference: E9CCB6F81A
Brand: Philips
Reference: 37574998C9
Brand: Samsung
Reference: 64D62E10B7
Brand: Panasonic
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B418E0C3F1
Brand: Philips
Reference: 2C13AE311F
Brand: Sony
Reference: 146885C499
Brand: Samsung
Reference: C39451F600
Brand: Sony
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F9338540BB
Brand: Hisense
Reference: 2CCFAE976C
Brand: Philips
Reference: 28AB8B84A1
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Samsung WMN-B50SC, 127 cm (50")
check_circle
check_circle