- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Apple Smart Folio per iPad (A16) - Blu cielo, Custodia a libro, Apple, iPad (A16) iPad (10th Gen), 27,9 cm (11")
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tipologia custodia | Custodia a libro |
| Colore principale del prodotto | Blu |
| Compatibilità marca | Apple |
| Altoparlanti incorporati | No |
| Modalità supporto | Sì |
| Compatibilità | iPad (A16) iPad (10th Gen) |
| Tipo di chiusura | Chiusura magnetica |
| Tracolla | No |
| Funzione sveglia/sonno automatica | Sì |
| Batteria inclusa | No |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Larghezza imballo | 189 mm |
| Profondità imballo | 256 mm |
| Altezza imballo | 18 mm |
| Peso dell'imballo | 470 g |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 64872A1918
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9E8A22951A
Brand: Apple
Reference: 924D44C4B3
Brand: Huawei
Reference: 53E2F7E48B
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C2025EE063
Brand: Apple
Reference: D6D74F9765
Brand: Tucano
Reference: 2252828B66
Brand: Tucano
Reference: CB2721ED5C
Brand: Apple
Reference: 44024E09C5
Brand: Samsung
Reference: DB089AB0
Brand: Microsoft
Reference: E83D0BD435
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6D853D6FB3
Brand: Apple
Reference: 220C22586E
Brand: Apple
Reference: 35C2986C55
Brand: Tucano
Reference: 4E5356841F
Brand: Samsung
Reference: DC4F4E109E
Brand: Otterbox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Apple Smart Folio per iPad (A16) - Blu cielo, Custodia a libro, Apple, iPad (A16) iPad (10th Gen), 27,9 cm (11")
check_circle
check_circle