- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Samsung EF-DX720, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Nero
| Struttura tastiera | QWERTZ |
| Linguaggio tastiera | Tedesco |
| Dispositivo di puntatura | Touchpad |
| Tastiera numerica | No |
| Numero pulsanti tastiera | 65 |
| Compatibilità marca | Samsung |
| Compatibilità | Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE |
| Colore del prodotto | Nero |
| Copertura | Sì |
| Retroilluminazione | No |
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 27,9 cm (11") |
| Tecnologia di connessione | Docking |
| Interfaccia dispositivo | Pin Pogo |
| Alimentazione | Dock |
| Larghezza | 255,5 mm |
| Profondità | 14 mm |
| Altezza | 168,9 mm |
| Peso | 281,1 g |
| Bluetooth | Sì |
| Supporto per pennino incorporato | Sì |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5C6A60A0
Brand: Microsoft
Reference: 76F25C59E9
Brand: Microsoft
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 53E2F7E48B
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EBA9E7571A
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C21F4BB1DA
Brand: STM Goods
Reference: FCAB65FBDB
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 93FC4D14F4
Brand: UAG
Reference: A226FFBECC
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2E515CE6EE
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F6F93566
Brand: Microsoft
Reference: CFCF3087B8
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 967830F3DA
Brand: Urban Armor Gear
Reference: 09A4CB095E
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 68B0B9B012
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 789819811F
Brand: Tucano
Reference: 4C0E85F91A
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Samsung EF-DX720, QWERTZ, Tedesco, Touchpad, Samsung, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE, Nero
check_circle
check_circle