- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Samsung Galaxy Tab SM-X135F, 8.7", 1340 x 800 pixels, 64 GB, 4 GB, 11.9 oz (337 g), Gray
| Display diagonal | 8.7" |
| Panel type | TFT |
| Display resolution | 1340 x 800 pixels |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| HD type | WXGA+ |
| Display number of colors | 16 million colors |
| Processor cores | 8 |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Front camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Mobile network connection | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobile network generation | 4G |
| 3G standards | UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Form factor | Slate |
| Product color | Gray |
| Device type | Mobile tablet |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| BeiDou | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Magnetometer | Yes |
| Platform | Android |
| Battery capacity | 5100 mAh |
| Removable battery | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| Energy efficiency class | D |
| Battery endurance per cycle | 5620 min |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Repeated free fall reliability class | C |
| Repairability class | C |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width | 4.91" (124.7 mm) |
| Depth | 0.315" (8 mm) |
| Height | 8.31" (211 mm) |
| Weight | 11.9 oz (337 g) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8E665EA8
Brand: Microsoft
Reference: 7FDC488242
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1118DB7E0D
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9C5CADAA9D
Brand: Tucano
Reference: E2A7596AED
Brand: Otterbox
Reference: 19BC828E7C
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F2A31740
Brand: Microsoft
Reference: F6F93566
Brand: Microsoft
Reference: 963AC3E5CC
Brand: Otterbox
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 05DA9DAF
Brand: Microsoft
Reference: 24131E58C2
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57F70A11F4
Brand: Urban Armor Gear
Reference: 6DB100CE
Brand: Microsoft
Reference: 68B0B9B012
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2B413CF2E3
Brand: Samsung
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9B83273F61
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Samsung Galaxy Tab SM-X135F, 8.7", 1340 x 800 pixels, 64 GB, 4 GB, 11.9 oz (337 g), Gray
check_circle
check_circle