- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Equip 825446, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Verde
| Lunghezza cavo | 10 m |
| Cavo standard | Cat5e |
| Schermatura dei cavi | U/UTP (UTP) |
| Connettore 1 | RJ-45 |
| Connettore 2 | RJ-45 |
| Colore del prodotto | Verde |
| Genere del connettore 1 | Maschio |
| Genere del connettore 2 | Maschio |
| Placcatura contatti | Oro |
| Materiale rivestimento | Cloruro di polivinile (PVC) |
| Tipo di conduttore | Intrecciato |
| Standard di rete | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| Dimensione del cavo AWG | 26 |
| Frequenza | 100 MHz |
| Certificati di conformità | RoHS |
| Certificazione | ISO/IEC 11801, EN50288, ANSI/TIA 568-C.2 |
| Larghezza | 8,34 mm |
| Profondità | 11,7 mm |
| Altezza | 10000 mm |
| Diametro esterno | 4,9 mm |
| Peso | 218 g |
| Larghezza imballo | 220 mm |
| Altezza imballo | 260 mm |
| Peso dell'imballo | 180 g |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84733080 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C4425F0CB0
Brand: InLine
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D1F0A103
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E911722251
Brand: Alcasa
Reference: E6CBCA6C
Brand: HPE
Reference: 9D230D19FA
Brand: ZyXEL
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 673DCCED
Brand: Netgear
Reference: B099138A
Brand: HPE
Reference: 1A92F2AE
Brand: D-Link
Reference: 32C32BA4
Brand: UbiQuiti
Reference: B131F35F
Brand: Juniper
Reference: C5863DA7
Brand: Netgear
Reference: C880B2FF
Brand: D-Link
Reference: EE1E6ED9
Brand: AXIS
Reference: 4EFD6EC1
Brand: Fujitsu
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B400DD02
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F532D038
Brand: UbiQuiti
Equip 825446, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Verde
check_circle
check_circle