- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 29611, SATA female 22-pin (7+15), Slimline SATA, Black
| Connector 1 | SATA female 22-pin (7+15) |
| Connector 2 | Slimline SATA |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Product color | Black |
| Width | 1.85" (47 mm) |
| Depth | 1.18" (30 mm) |
| Height | 0.315" (8 mm) |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Package width | 2.13" (54 mm) |
| Package depth | 12.6" (320 mm) |
| Package height | 0.394" (10 mm) |
| Package weight | 0.388 oz (11 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.85 x 1.18 x 0.315" (47 x 30 x 8 mm) |
| Package volume | 200 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FCF847EC
Brand: Aruba
Reference: C1BA30D26F
Brand: ZyXEL
Reference: 3AD433BE
Brand: UbiQuiti
Reference: 9A16A35F
Brand: UbiQuiti
Reference: FA900F04E8
Brand: Aruba
Reference: 27607EE2
Brand: HPE
Reference: E315B16E
Brand: TP-Link
Reference: 54512A65
Brand: Intellinet
Reference: 8069396D
Brand: DeLOCK
Reference: 9DC4FF56
Brand: Lancom Systems
Reference: 041545C1
Brand: Netgear
Reference: ED856D6691
Brand: Lancom
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F42079A36C
Brand: Equip
Reference: 2920B9A782
Brand: Good Connections
Reference: 80BC77C5
Brand: TP-Link
Reference: E1E8EC90
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 29611, SATA female 22-pin (7+15), Slimline SATA, Black
check_circle
check_circle