- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 19110Q, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 1.9 oz (54 g)
| Type | Cable bracket |
| Product color | Black |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 2.76" (70 mm) |
| Height | 1.77" (45 mm) |
| Weight | 1.9 oz (54 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.86" (98 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 1.89" (48 mm) |
| Package weight | 2.01 oz (57 g) |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 2 |
| Dimensions (WxDxH) | 1.77 x 2.76 x 1.77" (45 x 70 x 45 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FF1C30CB
Brand: UbiQuiti
Reference: BEF89213
Brand: InLine
Reference: A931E5C5
Brand: UbiQuiti
Reference: E266CDFA
Brand: InLine
Reference: 72417AE8
Brand: LevelOne
Reference: 1DA9F4F4
Brand: InLine
Reference: 01172D7C
Brand: StarTech.com
Reference: 10A6CA7C
Brand: Lancom Systems
Reference: EAF385EC7E
Brand: Aruba
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1CB94692
Brand: DeLOCK
Reference: 805D6BC4
Brand: Lancom Systems
Reference: 11921F99
Brand: LevelOne
Reference: 171285F5
Brand: TP-Link
Reference: CE7ACF71D6
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 52AD7141
Brand: TP-Link
Reference: 3C6D41084C
Brand: ZyXEL
InLine 19110Q, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 1.9 oz (54 g)
check_circle
check_circle