- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 32335Q, Fiber optic, 100000 Mbit/s, SFP+, LC, 393700.8" (10000 m), 1310 nm
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Maximum data transfer rate | 100000 Mbit/s |
| Interface type | SFP+ |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Fiber optic connector | LC |
| Maximum transfer distance | 393700.8" (10000 m) |
| Wavelength | 1310 nm |
| Networking standards | IEEE 802.3ae |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Hot-Plug support | Yes |
| Input voltage | 3.3 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Width | 2.4" (61 mm) |
| Depth | 0.00709" (0.18 mm) |
| Height | 0.551" (14 mm) |
| Weight | 2.65 lbs (1.2 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.76" (70 mm) |
| Package depth | 0.472" (12 mm) |
| Package height | 0.591" (15 mm) |
| Package volume | 100 cm³ |
| Package weight | 0.635 oz (18 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 2.4 x 0.00709 x 0.551" (61 x 0.18 x 14 mm) |
| Country of origin | China |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 7E5C3960
Brand: D-Link
Reference: 6B11F36E
Brand: LevelOne
Reference: FC4A51F6
Brand: InLine
Reference: 03BB5C62
Brand: LevelOne
Reference: 5EAD1984
Brand: TP-Link
Reference: 1C7AE350
Brand: Aruba
Reference: 16A16C45
Brand: Lancom Systems
Reference: 8345C6049F
Brand: Equip
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B892B6AA
Brand: LevelOne
Reference: A6DEAFB7D1
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 28A3EC2B
Brand: Aruba
Reference: 14DCADE9
Brand: HPE
Reference: D10446E7
Brand: D-Link
Reference: 8747CC23
Brand: LevelOne
Reference: D411B771
Brand: Lancom Systems
Reference: 52CB3DCA
Brand: AXIS
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
InLine 32335Q, Fiber optic, 100000 Mbit/s, SFP+, LC, 393700.8" (10000 m), 1310 nm
check_circle
check_circle