- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 19109K, Cable rail, Stainless steel, 1 pc(s), 1.34 oz (38 g)
| Type | Cable rail |
| Product color | Stainless steel |
| Country of origin | China |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 4.88" (124 mm) |
| Height | 2.17" (55 mm) |
| Weight | 1.34 oz (38 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.97" (50 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 1.45 oz (41 g) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Dimensions (WxDxH) | 0.591 x 4.88 x 2.17" (15 x 124 x 55 mm) |
| Sustainability compliance | Yes |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 340E1731
Brand: Lancom Systems
Reference: 9B9015C14B
Brand: Digitus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 35A83AA1A9
Brand: Equip
Reference: 9E4A4405
Brand: TP-Link
Reference: 7317FF46
Brand: TP-Link
Reference: 8E8EB316
Brand: Intel
Reference: D9EA2D9B34
Brand: ZyXEL
Reference: 2E1F3C9A
Brand: LevelOne
Reference: 8635F53D
Brand: D-Link
Reference: 7A5DD96A
Brand: InLine
Reference: A983F6C85C
Brand: ZyXEL
Reference: DA7A82DB
Brand: StarTech.com
Reference: 4EE71318
Brand: DeLOCK
Reference: 6A8E5E17
Brand: StarTech.com
Reference: 4BD67F7E
Brand: LevelOne
Reference: E13AC1F7
Brand: FRITZ!
InLine 19109K, Cable rail, Stainless steel, 1 pc(s), 1.34 oz (38 g)
check_circle
check_circle