- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 51125O, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
| Host interface | PCI Express |
| Internal | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31, Kernel 2.6.33, Kernel 3.12, Kernel 3.17, Kernel 3.3, Kernel 4.6.4 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Compliance certificates | TÜV mark, CE |
| Width | 4.53" (115 mm) |
| Depth | 2.72" (69 mm) |
| Mounting brackets included | Yes |
| Manual | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Networking standards | IEEE 1588, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1Qav, IEEE 802.1as, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Interface | Ethernet |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4D6F5519
Brand: TP-Link
Reference: 0A852EFECA
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8FC46D49
Brand: AXIS
Reference: 281146C4
Brand: Lancom Systems
Reference: 2D4B133387
Brand: Equip
Reference: AFD92CB7
Brand: TP-Link
Reference: 5A771F271B
Brand: Telekom Deutschland
Reference: CC07BB2D
Brand: HPE
Reference: 1D4899FD
Brand: HPE
Reference: D9968DC9
Brand: LevelOne
Reference: B859D850
Brand: Intel
Reference: 832B52BF
Brand: StarTech.com
Reference: 0655A9C019
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 368FE705
Brand: StarTech.com
Reference: 5724F913
Brand: TP-Link
Reference: FA900F04E8
Brand: Aruba
InLine 51125O, PCI Express, Taiwan, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C, 0 - 90%, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
check_circle
check_circle