- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69968A, 0.26" (6.6 mm), 1.59 oz (45 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.33 oz (66 g)
| Product color | Beige |
| Connector(s) | 2xTAE |
| Ports quantity | 2 |
| Depth | 0.26" (6.6 mm) |
| Weight | 1.59 oz (45 g) |
| Package width | 3.54" (90 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.33 oz (66 g) |
| Package volume | 400 cm³ |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5EAD1984
Brand: TP-Link
Reference: C7CA6CE34E
Brand: Good Connections
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AA2FF486
Brand: StarTech.com
Reference: 6A72168A
Brand: TP-Link
Reference: 642F62EB
Brand: UbiQuiti
Reference: D6C9079F
Brand: Netgear
Reference: 49848027
Brand: DeLOCK
Reference: A5B958BB
Brand: Intel
Reference: 9161D87E
Brand: Netgear
Reference: D7F433DA
Brand: Digitus
Reference: 20B9075624
Brand: HP Enterprise
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F1F1C2FE
Brand: HPE
Reference: 83678E6E
Brand: StarTech.com
Reference: B20435B20C
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ECEE429F
Brand: Fujitsu
Reference: F0F2540B
Brand: LevelOne
InLine 69968A, 0.26" (6.6 mm), 1.59 oz (45 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm), 1.97" (50 mm), 2.33 oz (66 g)
check_circle
check_circle