- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 69969B, 3.15" (80 mm), 1.18" (30 mm), 3.15" (80 mm), 1.48 oz (42 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm)
| Socket type | TAE |
| Product color | Beige |
| Sockets quantity | 1 |
| Modules quantity (max) | 1 module(s) |
| Dimensions (WxDxH) | 3.15 x 3.15 x 1.18" (80 x 80 x 30 mm) |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Weight | 1.48 oz (42 g) |
| Package width | 3.54" (90 mm) |
| Package depth | 3.54" (90 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 2.12 oz (60 g) |
| Package volume | 200 cm³ |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B3F81270
Brand: DeLOCK
Reference: 40CF4FE1
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DE712A8F8E
Brand: Netgear
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 576888AA
Brand: D-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7D2CDB92
Brand: TP-Link
Reference: 2CCA516A24
Brand: Good Connections
Reference: F00E3B0151
Brand: ACER
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 11F574E4
Brand: HPE
Reference: 67BA48C8
Brand: InLine
Reference: BEAC1463
Brand: StarTech.com
Reference: 7A57D597
Brand: UbiQuiti
Reference: 211FB961
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F195D31037
Brand: Alcasa
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BDD321EF28
Brand: HP Enterprise
Reference: 2330CEC9
Brand: Intel
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EC1BD659
Brand: LevelOne
InLine 69969B, 3.15" (80 mm), 1.18" (30 mm), 3.15" (80 mm), 1.48 oz (42 g), 3.54" (90 mm), 3.54" (90 mm)
check_circle
check_circle