- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Razer Strider Chroma, Nero, Monocromatico, Poliestere, Multicolore, Tappetino per mouse per gioco da computer
| Colore del prodotto | Nero |
| Colorazione superficie | Monocromatico |
| Tappetino per mouse per gioco da computer | Sì |
| Riposo del polso | No |
| Materiali | Poliestere |
| Retroilluminazione a LED | Sì |
| Colore retroilluminazione | Multicolore |
| Porta USB | Sì |
| Quantità porte USB 2.0 | 1 |
| Larghezza | 370 mm |
| Profondità | 900 mm |
| Spessore | 4 mm |
| Peso | 1,22 kg |
| Altezza | 4 mm |
| Larghezza imballo | 180 mm |
| Profondità imballo | 180 mm |
| Altezza imballo | 398 mm |
| Peso dell'imballo | 1,5 kg |
| Paese di origine | Cina |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 3926909790 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: AF3884AAE4
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B12F4CC8FF
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1275546B
Brand: Cherry
Reference: 2466E668
Brand: Logitech
Reference: F8D2D5D3
Brand: Logitech
Reference: 34EB37B0
Brand: Cherry XTRFY
Reference: CC468D08
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 74E1D494
Brand: HP
Reference: 4081A994
Brand: Logitech G
Reference: 99CAF19D
Brand: Logitech G
Reference: C26C1D7D
Brand: Alienware
Reference: 3FBEEB0D
Brand: HP
Reference: 574CBEF1
Brand: Cherry
Reference: 1BF74653D4
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 11D30E4D
Brand: Cherry
Reference: E4169070DD
Brand: Equip
Razer Strider Chroma, Nero, Monocromatico, Poliestere, Multicolore, Tappetino per mouse per gioco da computer
check_circle
check_circle