Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Logitech Pebble Keys 2 K380s, Mini, Wireless, RF wireless + Bluetooth, Key with scissor mechanism, QWERTZ, White
| Recommended Usage | Universal |
| Connection Technology | Wireless |
| Device interface | RF wireless + Bluetooth |
| Key switch for keyboard | Key with scissor mechanism |
| Keyboard structure | QWERTZ |
| Keyboard language | German |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Mini |
| Numeric keypad | No |
| Operating life of keyboard keys | 10 million characters |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Multi-device support | Yes |
| Hotkeys | Yes |
| Key pressure distance | 1.5 mm |
| Implementation force | 60 g |
| Silent keys | Yes |
| Backlighting | No |
| Product color | White |
| Keyboard Style | Straight |
| Surface coloring | Monochrome |
| LED Indicators | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Power supply type | Battery |
| keyboard battery type | AAA Mini Stylus |
| number of batteries (keyboard) | 2 |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery life | 36 month(s) |
| Mouse included | No |
| Windows operating system supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating system compatibility | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Linux operating system supported | Yes |
| Mobile operating system supported | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16, iPadOS |
| Other supported operating systems | ChromeOS |
| Sustainability Certificates | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certificates of compliance | RoHS |
| Downloadable software | Logi Options+ |
| Keyboard Dimensions (WxDxH) | 279 x 16 x 124 mm |
| Keyboard Weight | 415 g |
| Packaging type | Box |
| Number of products included | 1 pc |
| Batteries included | Yes |
| User guide | Yes |
| Warranty Card | Yes |
| Package Contents | Pebble Keys 2 K380s keyboard 2 AAA alkaline batteries (preinstalled) User documentation Important Information Document (IID) |
| Compatibility | Logi Bolt receiver |
| Post-consumer recycled plastic | 49% |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3928A8A0
Brand: Logitech
Reference: D33499DB
Brand: Logitech G
Reference: B12F4CC8FF
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5CD88102
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EEE0103F
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8FB163C1
Brand: HP
Reference: BED389D8
Brand: HP
Reference: 4A4FF6F8
Brand: Logitech
Reference: A8F48B59
Brand: Logitech
Reference: 7AB215F4
Brand: Logitech
Reference: B84FCC3C
Brand: Cherry
Reference: BBE8310C
Brand: Apple
Reference: 71DB46F1
Brand: Logitech G
Reference: DEFC50A5
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ADE8E18AB7
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7FD27579
Brand: Cherry
Logitech Pebble Keys 2 K380s, Mini, Wireless, RF wireless + Bluetooth, Key with scissor mechanism, QWERTZ, White
check_circle
check_circle