Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
CHERRY TouchBoard G80-11900, Switzerland, black, Wired, USB, Black
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Product color | Black |
| Cable length | 68.9" (1.75 m) |
| Mouse included | No |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 7.6 x 16.3 x 1.46" (193 x 415 x 37 mm) |
| Keyboard weight | 2.31 lbs (1.05 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 8DAA457F
Brand: Lenovo
Reference: EFAF4AAA
Brand: Logitech G
Reference: 2CD955EEED
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BDC53742
Brand: Logitech
Reference: 81C9FF78
Brand: Cherry
Reference: 90D0A8CA
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D9653CC3
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4E0D7035
Brand: Logitech
Reference: 1B157822
Brand: Apple
Reference: B68C77AD
Brand: Logitech
Reference: 755C1E6E
Brand: Apple
Reference: 88A6CB7F39
Brand: Asus
Reference: 3A207819
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F2A6CB8EE6
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: ADE8E18AB7
Brand: Hama
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 797114D9
Brand: Logitech
CHERRY TouchBoard G80-11900, Switzerland, black, Wired, USB, Black
check_circle
check_circle