- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 55363, Right-hand, Optical, RF Wireless + Bluetooth, 2400 DPI, Gray, Black
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Programmable mouse buttons | No |
| Button functions | DPI switch |
| Mouse tracking speed | 30 ips |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Acceleration (max) | 10 G |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Form factor | Right-hand |
| Product color | Gray, Black |
| Ergonomic design | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Wireless range | 393.7" (10 m) |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| Battery technology | Alkaline |
| Width | 2.36" (60 mm) |
| Depth | 4.13" (105 mm) |
| Height | 1.38" (35 mm) |
| Weight | 3.32 oz (94 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.39" (86 mm) |
| Package depth | 4.53" (115 mm) |
| Package volume | 400 cm³ |
| Package height | 1.77" (45 mm) |
| Package weight | 4.16 oz (118 g) |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Batteries included | Yes |
| Pointing device | No |
| Dimensions (WxDxH) | 2.36 x 4.13 x 1.38" (60 x 105 x 35 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FAB9800A
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 64498AC4
Brand: Dell
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EFAF4AAA
Brand: Logitech G
Reference: 9486F972
Brand: Logitech
Reference: 79B1AAE8
Brand: Lenovo
Reference: 34C5DF67
Brand: Logitech G
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E9C6AA4E
Brand: Logitech
Reference: 0DFAACF3
Brand: HP
Reference: 7D615DC8
Brand: Cherry
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 32AA98F6
Brand: Cherry
Reference: CAEAFCAC
Brand: Logitech
Reference: E0FD70BD
Brand: Logitech
Reference: 956E233D
Brand: Logitech G
Reference: A589F17A
Brand: Logitech
Reference: 8260C492
Brand: Logitech
Reference: F36DDC41
Brand: Microsoft
InLine 55363, Right-hand, Optical, RF Wireless + Bluetooth, 2400 DPI, Gray, Black
check_circle
check_circle