- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 55367A, Full-size (100%), Wired, USB, QWERTZ, Black, Mouse included
| Recommended usage | Home |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard language | German |
| Pointing device | Mouse buttons |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Hot keys | Yes |
| Number of hot keys | 12 |
| Backlight | No |
| Product color | Black |
| Keyboard style | Straight |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| LED indicators | Yes |
| USB connector type | USB Type-A |
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Power source type | USB |
| Mouse included | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 1.75 x 0.63 x 0.0984" (44.5 x 16 x 2.5 mm) |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Depth | 16.9" (430 mm) |
| Height | 0.787" (20 mm) |
| Width | 5.12" (130 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 5.12 x 16.9 x 0.787" (130 x 430 x 20 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EDFDE3C05D
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 04BD05D2
Brand: Cherry
Reference: 03054F2A
Brand: Logitech
Reference: E1B1FD80
Brand: Contour Design
Reference: 0D766AD429
Brand: Asus
Reference: DF533F55
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B232FA11
Brand: Logitech
Reference: 8ADB6FAD
Brand: Apple
Reference: 415C19DA
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2A173C4E
Brand: Logitech
Reference: 616D38E6
Brand: Logitech G
Reference: C0A94471
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 875D6144
Brand: Logitech
Reference: FE6143F9
Brand: Logitech
Reference: 265D619A
Brand: Wacom
Reference: F1A9498E
Brand: Dell
InLine 55367A, Full-size (100%), Wired, USB, QWERTZ, Black, Mouse included
check_circle
check_circle