- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 4X31R64457, Full-size (100%), Wireless, RF Wireless, Scissor key switch, Black, Mouse included
| Recommended usage | Office |
| Connectivity technology | Wireless |
| Device interface | RF Wireless |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | Belgian, English |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard keys operating life | 10 million characters |
| Windows keys | Yes |
| Copilot key | Yes |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Key pitch | 0.752" (1.91 cm) |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Certification | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Backlight | No |
| Product color | Black |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Protection features | Spill resistant |
| LED indicators | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Power source type | Battery |
| USB Type-C charging port | No |
| Keyboard battery type | AAA |
| Service life of battery | 15 month(s) |
| Mouse included | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Buttons quantity | 3 |
| Scroll | Yes |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Mouse battery type | AA |
| Mouse battery life | 18 month(s) |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 16.6 x 5.3 x 0.862" (422.3 x 134.5 x 21.9 mm) |
| Keyboard weight | 14.3 oz (406.5 g) |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 4.33 x 2.42 x 1.42" (110.1 x 61.5 x 36.1 mm) |
| Mouse weight | 2.31 oz (65.5 g) |
| Package width | 20.5" (520 mm) |
| Package depth | 5.59" (142 mm) |
| Package height | 1.65" (42 mm) |
| Package weight | 35.2 oz (998 g) |
| Package type | Box |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| AC adapter included | No |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Batteries included | Yes |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9AA1B698
Brand: Cherry
Reference: 39A72BE4
Brand: Cherry
Reference: 3D28CD51
Brand: Cherry
Reference: BAF215AC
Brand: Contour Design
Reference: C5772953
Brand: Logitech G
Reference: 0D938571
Brand: Cherry
Reference: D49F391B
Brand: Logitech
Reference: 0272D2E1
Brand: Logitech
Reference: 3006E8F1
Brand: HP
Reference: 0402CA89
Brand: Cherry
Reference: C5D9AFC6B9
Brand: Contour Design
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 77E21637
Brand: HP
Reference: D8A743D7
Brand: Logitech
Reference: A4389053
Brand: Logitech
Reference: 6F68F2DF
Brand: Logitech
Reference: B7ADD329
Brand: Logitech
Lenovo 4X31R64457, Full-size (100%), Wireless, RF Wireless, Scissor key switch, Black, Mouse included
check_circle
check_circle