- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC-427XLY, High (XL) Yield, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 5000 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HL-J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW, MFC-J6959DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 5000 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 0.587" (14.9 mm) |
| Depth | 3.35" (85 mm) |
| Height | 4.72" (120 mm) |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Package weight | 4.27 oz (121 g) |
| Package type | Blister |
| Certification | ISO/IEC 24711 |
| Pallet height | 8.98" (22.8 cm) |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 30 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 5 pc(s) |
| Pallet weight | 840 lbs (381 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 84BC271BA3
Brand: Lenovo
Reference: 36C5D79523
Brand: HP
Reference: D0B416A4CC
Brand: HPE
Reference: 1C77717A
Brand: Brother
Reference: 91486F4A4E
Brand: HP
Reference: DE04FDC4
Brand: Canon
Reference: B038A6DEAB
Brand: Brother
Reference: CC1905A04D
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0D784B6A
Brand: HP
Reference: 9495B53A58
Brand: TP-Link
Reference: 4CF7694F
Brand: Kyocera
Reference: B54732BE9E
Brand: HP
Reference: AE66C334
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC-427XLY, High (XL) Yield, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 5000 pages, Single pack
check_circle
check_circle