- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC3211VALDR, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s), 200 pages, 200 pages, Multi pack
| Type | Original |
| Printing colors | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Multi pack |
| Compatibility | DCP-J772DW DCP-J774DW MFC-J890DW MFC-J895DW DCP-J572DW MFC-J491DW MFC-J497DW |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Black ink page yield | 200 pages |
| Color ink page yield | 200 pages |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Color ink cartridges quantity | 3 |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 1.57" (40 mm) |
| Depth | 3.54" (90 mm) |
| Height | 4.92" (125 mm) |
| Weight | 6.38 oz (181 g) |
| Package weight | 7.94 oz (225 g) |
| Pallet height | 5.63" (14.3 cm) |
| Quantity per pallet | 768 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 192 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 8 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 24 pc(s) |
| Pallet weight | 331.8 lbs (150.5 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B0114CB0
Brand: Canon
Reference: AA3BE8A114
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4DC623A8
Brand: Zebra
Reference: 858E5805FA
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6F46AB54
Brand: HP
Reference: 08B7DC6E8B
Brand: Epson
Reference: 074DF13629
Brand: UTAX
Reference: D1F16ED9
Brand: Canon
Reference: 560E06DD
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A3E233BF
Brand: HP
Reference: 33BEFFD09A
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother LC3211VALDR, Black, Cyan, Magenta, Yellow, 4 pc(s), 200 pages, 200 pages, Multi pack
check_circle
check_circle