- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TZE-251, Black on white, TZe, White, Philippines, 5 year(s), 0.945" (2.4 cm)
| Label color | Black on white |
| Tape type | TZe |
| Product color | White |
| Country of origin | Philippines |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 0.945" (2.4 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Width | 1.18" (30 mm) |
| Depth | 2.76" (70 mm) |
| Height | 3.54" (90 mm) |
| Weight | 2.26 oz (64 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 3.32 oz (94 g) |
| Pallet height | 6.38" (16.2 cm) |
| Number of cartons per pallet | 24 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 4 pc(s) |
| Pallet weight | 568.8 lbs (258 kg) |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EFB1A00AF0
Brand: Tandberg Data
Reference: 6FB993285D
Brand: Brother
Reference: 33EE33D9
Brand: HP
Reference: 28C28F13
Brand: Canon
Reference: 639135B6
Brand: Brother
Reference: 1365EDF848
Brand: AgfaPhoto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 79C193EA
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 53C02221
Brand: HP
Reference: 14DB62200D
Brand: HP
Reference: A67970DE84
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EC78E9F1C4
Brand: OKI
Reference: 7646086555
Brand: Brother
Reference: 76E3D39C
Brand: Kyocera
Brother TZE-251, Black on white, TZe, White, Philippines, 5 year(s), 0.945" (2.4 cm)
check_circle
check_circle