- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TZE-N241, TZ, China, 5 year(s), 0.709" (1.8 cm), 315" (8 m), 0.866" (22 mm)
| Tape type | TZ |
| Country of origin | China |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 0.709" (1.8 cm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Width | 0.866" (22 mm) |
| Depth | 2.68" (68 mm) |
| Height | 3.54" (90 mm) |
| Weight | 1.8 oz (51 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 11.4" (290 mm) |
| Package depth | 16.9" (430 mm) |
| Package height | 10.8" (275 mm) |
| Package type | Blister |
| Package weight | 2.72 oz (77 g) |
| Pallet height | 6.61" (16.8 cm) |
| Number of cartons per pallet | 30 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 5 pc(s) |
| Pallet weight | 545.4 lbs (247.4 kg) |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
| Tape size | 0.709" (1.8 cm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E28DF1562D
Brand: Canon
Reference: 51FD081FB2
Brand: Ricoh
Reference: E41DF6E75F
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E615C82ABA
Brand: SHARP
Reference: 0690EEF0
Brand: Epson
Reference: CE88296E70
Brand: TP-Link
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 03AF645C1A
Brand: TP-Link
Reference: CCFB0D5392
Brand: Lenovo
Reference: 7B6A3F6DD3
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DB957C626A
Brand: TallyGenicom
Reference: 0A2E79E3
Brand: Lexmark
Brother TZE-N241, TZ, China, 5 year(s), 0.709" (1.8 cm), 315" (8 m), 0.866" (22 mm)
check_circle
check_circle