- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TZE-N221, TZ, Black, China, 5 year(s), 0.354" (9 mm), 315" (8 m)
| Tape type | TZ |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 0.354" (9 mm) |
| Tape length | 315" (8 m) |
| Width | 0.748" (19 mm) |
| Depth | 2.72" (69 mm) |
| Height | 3.58" (91 mm) |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 8.27" (210 mm) |
| Package depth | 14.8" (375 mm) |
| Package height | 10" (255 mm) |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.73 oz (49 g) |
| Pallet height | 6.38" (16.2 cm) |
| Number of cartons per pallet | 36 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet weight | 484.4 lbs (219.7 kg) |
| Quantity per pallet | 3600 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 48219090 |
| Tape size | 0.354" (9 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1C2C031F
Brand: HP
Reference: 177F5C51
Brand: Epson
Reference: 4332C121
Brand: Kyocera
Reference: CDE209AAD6
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9547AD6B65
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0127B06252
Brand: HP
Reference: 07020A9491
Brand: HP
Reference: BBB87F10
Brand: Brother
Reference: 6E96BE832C
Brand: Ricoh
Reference: 4F897E33
Brand: Epson
Brother TZE-N221, TZ, Black, China, 5 year(s), 0.354" (9 mm), 315" (8 m)
check_circle
check_circle